Problemă actuală

Probleme cu transportul

11:12 Feb 21 2019 Mun.Chisinau,str.Codrilor

Descriere
Or.Durlesti,strada Codrilor.Probleme mari cu transportul.Aici circula doar ruta 129.Rutiera vine haotic,pot spune ca chiar nu are grafic.Cateodata vine si odata la 30min!Dupa ce au prelungit-o pana in Dumbrava,rutiera vine greu si e plina cu pasageri.Rog sa solutionati problema deoarece astfel e imposibl!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Незаконное строительство

13:25 Oct 28, 2016

Молдова, Кишинев Буюканы, ул.Кодрилор рядом с 10 адресом, 0.06 Kms

Câini vagabonzi

12:32 Aug 13, 2018

Chisinau, str. Codrilor 10/2, 0.1 Kms

Lipsa iluminat public

13:21 Jul 18, 2015

Chisinau, str. Alba Iulia 81/2, 0.2 Kms

Lipsa de apa

13:49 Nov 25, 2013

Chisinau, str. Alba Iulia 85/2, 0.2 Kms

Iluminat stradal

01:55 Dec 25, 2016

Mustinilor, 0.2 Kms