Problemă actuală

Drumuri pline de groape si in stare dezastruoasa.

13:27 Feb 20 2019 Mihai Eminescu si str 31 August Sectorul : Centru

Descriere
Buna ziua. Ma numesc Bodiul Ecaterina. Traiesc pe adresa str. Mihai Eminescu 48, ap. 8 , toata iarna pe strada 31 August au fost efectuate lucrari de SA Apa Canal , si nu demult ei au finisat, strada pe perimetru 31 August, colt cu Vlaicu Pircalab si Mihai Eminescu este in stare dezastruoasa, pline de pietre si gropi!!!Cind o sa faceti drumul normal, 31 august si Mihai Eminescu. Drumul este parca dupa un razboi!!!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms