Problemă actuală

Aruncă deșeuri

13:43 Feb 19 2019 str. Academicean Natalia Gheorghiu Sectorul : Centru

Descriere
Rog să luați măsuri cu persoanele care aruncă deșeuri din automobil pe străzile orașului.(str. Academicean Natalia Gheorghiu)
Skoda culoarea verde inchisa C SC 883.
Cu măsurile întreprinse rog sa mă anunțați
[email protected]
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Aruncă deșeuri

13:43 Feb 19, 2019

str. Academicean Natalia Gheorghiu, 0 Kms

Pericol sporit de INFECŢII şi EPIDEMII

01:59 May 26, 2017

Chişinău, b-d Cuza-Vodă, 42 scara 1, ap.17., 0.05 Kms

Pericol sporit de INFECŢII şi EPIDEMII

01:59 May 26, 2017

Chişinău, b-d Cuza-Vodă, 42 scara 1, ap.17., 0.05 Kms

Drumul spre gradinita Nr.182

13:59 Nov 21, 2017

ул. Cuza Voda 41/2 - 22/1, 0.06 Kms

Starea teribila a strazii de acces ograda pe str. Cuza Voda 39/2

13:04 Sep 26, 2017

Cuza Voda 41/2, 39/2, 39/4, 35/2, 0.07 Kms