Problemă actuală

Troleibuz fantoma 2119

13:58 Feb 19 2019 Grenoble

Descriere
Pe data de 15.02.2018 am circulat dimineata si seara cu un troleibuz sinistru, vechi si rapanos de pe ruta nr.2.Cu usi vechi care se deschideau din mers ceea ce incalca normele de securitate si geamurile din spate rapanoase,vechi si stropite de glod. Dar... atentie !!! cu scaune incomode si inguste proaspat instalate si numar nou de troleibuz instalat pe geamul din fata.
Adica, serios va laudati cu troleibuze noi , dar puneti pe ruta asa rable ???
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms