Problema soluţionată

Trecere de pietoni intunecata

10:26 Feb 12 2019 Pandurilor 55/1 - Decebal 89 Sectorul : Botanica

Descriere
Felinarele asupra trecerii de pietoni nu lucreaza, trecerea este intunecata, deloc nu se vad pietonii seara si noaptea. Din cauza asta foarte des apar situatii periculoase.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Iluminare

22:25 Feb 17, 2019

str. Sarmizegetusa, 0.01 Kms

Уличное освещение (str.Sarmizegetusa)

22:59 Apr 03, 2016

Chisinau, str.Sarmizegetusa, 6, 0.01 Kms

Не горит фонарь

13:38 Dec 24, 2018

Пандурилор 55/1 проезжая часть, 0.01 Kms

Яма, которую не объедешь

23:18 Nov 20, 2016

Chisinau, str.Sarmizegetusa,6, 0.01 Kms

Сгорела лампа, освещающая проезжую часть

13:20 Jan 25, 2019

Пандурилор 55/1 сзади дома, 0.02 Kms