În aşteptare

Iluminarea

11:26 Jan 16 2019 Chișinău. str. Ialoveni 102 Sectorul : Centru

Descriere
Bună ziua. Exista o problemă cu iluminarea curților de pe strada Ialoveni 102 și 102/1. Am telefonat de nenumărate ori la Lumteh (dispecerat) 22-37-70 unde permanent ni se comunică că, citez: ” Am înregistrat și transmitem la echipa de intervenție” . Așa se întîmplă din date de 20.12.2018. Oare este necesar de asa timp îndelungat sa se repare o defecțiune de acet gen. Va rog frumos să întreprindeți măsuri pentru înlăturarea defecțiunii date. Mulțumesc anticipat
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms