Problemă actuală

Sectorul Riscani, Street. Florilor 16/2

13:44 Jan 15 2019 Chisinau, Str. Florilor 16/2 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Raportez ca in preajma blocului Florilor 16/2 nu se intreprind masuri de curatare a curtilor. Este groaznic de mers pe jos. Vad rugam cit mai rapid sa solutionati aceasta problema.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms