Problemă actuală

Sectorul Roșcani,str.Florilor

13:32 Jan 15 2019 Chișinău,Str. Florilor 16/2 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Astăzi am fost in vizita la părinți.Este de nedescris mizeria din preajma blocului Florilor 16/2.La TV se promite curățarea curților,aici sunt grădinițe și LT Milescu Spătaru.Imposibil de mers pe jos,nu mai zic de mamele cu copii mici care sunt cu cărucior.O doamna a căzut grozav și a fracturat mînă și nasul.Va implorăm să faceți regula in această curte.Multumim anticipat.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms