În aşteptare

Не горит фонарь

13:06 Dec 29 2018 Пандурилор 70/2 проезжая часть Sectorul : Botanica

Descriere
Сгорела еще одна лампа на фонаре по адресу Пандурилор 70/2 освещающая проезжую часть. (у магазина Molauto).
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Разбитый тротуар (Ботаника)

22:42 May 02, 2016

Chisinau, str. Sarmizegetusa (Park Lazo), 0.02 Kms

Пандурилор 70/1

13:42 Nov 12, 2018

Пандурилор 70/1 проезжая часть, 0.04 Kms

Lipsa iluminare stradala

13:30 Oct 02, 2013

Chisinau, Str. Sarmizegetusa 9 (Parcul S. Lazo), 0.06 Kms

Уличный фонарь

13:54 Mar 24, 2016

Chisinau, bd.Decebal,89, подъезд №11, 0.06 Kms

Lipsa iluminarii

13:55 Dec 03, 2014

Chisinau, bd. Decebal, 0.06 Kms