În aşteptare

Не горит фонарь

13:38 Dec 24 2018 Пандурилор 55/1 проезжая часть Sectorul : Botanica

Descriere
Сгорела еще одна лампа, освещающая проезжую часть у дома Пандурилор 55/1. Уже на 3-х подряд столбах нет освещения.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Уличное освещение (str.Sarmizegetusa)

22:59 Apr 03, 2016

Chisinau, str.Sarmizegetusa, 6, 0 Kms

Не горит фонарь на проезжей части на столбе.

13:34 Sep 07, 2018

Сармизиджетуса 6 (проезжая часть), 0.02 Kms

Пандурилор 70/1

13:42 Nov 12, 2018

Пандурилор 70/1 проезжая часть, 0.03 Kms

Mimarea si imitarea deservirii

11:02 Nov 22, 2012

Chisinau,str.Sarmisegetuza 14/2, 0.04 Kms

Acoperiș deteriorat

13:06 Aug 29, 2013

Chisinau , str.Sarmizegetusa 6, ap.48, 0.04 Kms