În aşteptare

Освещение двора

13:04 Sep 7 2018 Московский пр. 20/4 Sectorul : Rîşcani

Descriere
С понедельника перестало работать освещение двора - перегорела лампа на фонарном столбе у первого подъезда по Московскому проспекту 20/4
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Перегорела лампа уличного освещения

23:20 Apr 10, 2017

bd. Moscova 20/4, 0 Kms

Перегорела лампа освещения на столбе

13:23 Apr 29, 2016

Московский проспект 20/4, 0 Kms

Перегорела лампа уличного освещения

23:56 Jun 14, 2017

bd. Moscova 20/4, 0 Kms

Mini-gunoiște

16:50 Nov 25, 2013

Chisinau, bd. Moscova 20/2, 0.05 Kms

Deseuri neevacuate

01:39 Nov 25, 2013

Chisinau, bd. Moscova 20/2, 0.05 Kms