Sugestie

Străzi neiluminate -număr crescut de furturi

22:39 Jul 31 2018 Chisinau,Odesa 18 Sectorul : Centru

Descriere
Deja de un an lumina de la stâlp s-a defectat ,astfel încât străzile noaptea sunt foarte întunecoase și periculoase.Au fost înfăptuite mai multe furturi pe strada Odesa din centrul orașului,iar cei responsabili de iluminarea strazilor sunt indiferenți.Timp de un an am tot sunat și am incercat sa rezolvam problema și unicul raspuns a fost sa mai asteptam.Astazi deja un alt stâlp de lumina s-a defectat.Ce e de facut?
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Отсутствует освещение

13:52 Dec 12, 2016

ул. Миорица 5/2, 0 Kms

4 copaci cazuti, fire de electricitate rupte

01:11 Apr 21, 2017

Str. Voluntarilor 18/3, 0 Kms

Copac răsturnat pe firele electrice.PERICOL DE MOARTE

11:16 Apr 21, 2017

Str.Independentei 10/1, 0 Kms

Curge acoperisu peste cablajele electrice si contoare

01:01 Apr 23, 2017

Chisinau Dante Alighiere 9/2, 0 Kms

fara iluminare stradala

13:30 May 18, 2017

Chisinau, str Zavoiului, 0 Kms