Problema soluţionată

Atetntie,Scoala!!! Fara semafor.

12:26 Aug 15 2011 Chisinau, str. A. Corobceanu x str. Serghei Lazo Sectorul : Buiucani

Descriere
str. Serghei Lazo in intersectie cu str
A. Corobceanu nu este semafor dar acolo este o scoala si copiilor le e greu sa traverseze chiar si mie.Si masinile acolo merg din deal foarte repede.Dorim un semafor acolo.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Pretura sectorului Buiucani (Nov 28 2013)
Potrivit regulilor de circulaţie rutieră, se respectă intensitatea amplasării de semafoare şi treceri pietonale.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Bloc nefinalizat

13:27 Jun 19, 2014

Chisinau, bd. Stefan cel mare 115, 0.07 Kms

Necesitate semafor

18:23 Nov 08, 2011

Chisinau, S. Lazo intersectie cu 31 August 1989, 0.09 Kms

Accidente provocate de stationarea masinilor si altor tipuri de blocaje

13:03 Dec 08, 2011

Chisinau, str. S.Lazo cu str. 31 August, 0.1 Kms

Trotuar impracticabil

11:27 Feb 24, 2014

Chisinau, bd. Stefan cel Mare si Sfint 133, 0.1 Kms

Nu funcţionează semaforul

13:26 Mar 05, 2015

Chisinau, Str. Stefan cel Mare şi S. Lazo, 0.1 Kms