Problema soluţionată

Problema de iluminare a pilonului

23:39 Jun 18 2018 Chisinau.Str.Sarmizegetusa 35/2 Sectorul : Botanica

Descriere
Rugamintea din partea locatarilor de pe strada Sarmizegetusa 35/2 in spatele casei din mijloc lumina de la pilonul ce ilumina calea spre containerile de gunoi nu lumineaza de mai mult de doua luni.....va rugam sa rezolvati problema absentei luminii.
Multumim anticipat !!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms