Problema soluţionată

отсутствие уличного освещения

11:18 May 11 2018 str matei millo 9/3- hr botev 9/2 - Dacia 12/2 Sectorul : Botanica

Descriere
Жалоба - 11/5/17

настоящим прошу Вас восстановить уличное освещение между лицеем Ливия Ребряну и муз. школой им Стырча и зоне дома Дачия 12/2 .
Освещение отсутствует давно. Сначала 1 фонарь - теперь несколько. Вечером темнота. Слишком много риска для людей и детей.


С уважением
Залешина Ирина
Ул Христо Ботев 17 кв 56
Кишинев Молдова
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
ÎMREI ,,LUMTEH" (May 23 2018)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminatul public de pe adresa respectivă a fost restabilit.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms