Problema soluţionată

Cerere

12:14 Apr 21 2018 sos. Muncesti 176 Sectorul : Botanica

Descriere
Buna Ziua
Cu respect apelez la autoritatile locale sa ia masuri in fine pentru reparatia drumului/curtea blocului/iluminarea.spatii de joaca pt copii.
La numeroase cereri pe parcursul a 9 ani nici o reactie nu a parvenit de la Dvoastra.Asociatia locatarilor din banii locatarilor si cu forte proprii rezolvau toate problemele,dar starea in care se afla curtea bolului de deplorabila.
Va rugam sa interveniti la nivel profesionist daca sunteti demni postului.
Am sa apelez la toate organele competente/media in sfirsit sa rezolvam amenajarea boluclui.
Va multumesc anticipat!!!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Iluminare stradala

13:45 Oct 08, 2013

Chisinau, Str.Muncesti 176, 0.03 Kms

Ждем потопа?

22:25 Oct 12, 2011

Кишинев, ул. Четатя Алба, 0.06 Kms

Ravagii pe timp de ploaie

13:12 May 23, 2013

Chisinau, Sos. Muncesti 172, 0.06 Kms

Munceşti 240 scara 1 ventilarea astupată

13:37 Dec 23, 2016

Chişinău, str.Munceşti 240 scara 1 ap.1, 0.07 Kms

Gradiniţa nr.35

13:55 Jun 23, 2014

Chisinau, str. Pandurilor 4, 0.07 Kms