Problema soluţionată

Освещение во дворе

13:53 Jan 29 2018 Кишинэу пр.Дачия 32 Sectorul : Botanica

Descriere
Во дворе дома пр.Дачия 32 г.Кишинэу с 21 апреля 2017 г. НЕ ГОРИТ ФОНАРЬ УЛИЧНОГО ОСВЕЩЕНИЯ!!!Были поданы заявки начиная с 07.06.17 !!До сих пор ничего не сделано!!!Просьба включить освещение!!!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
ÎMREI ,,LUMTEH" (Feb 7 2018)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 02.02.18.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms