Problema soluţionată

Iluminare carteier Bd. Moscova 15/3

12:37 Jan 24 2018 Bd. Moscova 15/3 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Va rugam sa instalati un bec in stalpul de iluminat la intrarea in curtea Bd. Moscova 15/3 (a doua intersectie de la intrarea dinspre St. M. Basarab). Intrucat curtea a devenit o mare parcare, lipsa de lumina pune in pericol siguranta pietonilor. Se anexeaza poze a locului mentionat, pe timp de zi si noapte.
Va multumim.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Rodica M. (Feb 9 2018)
Va rog sa ma informati cand va fi solutionata problema iluminarii curtii Bd. Moscova 15/3. In locul mentionat exista 2 stalpi care nu au bec. Este o intrebare usor de rezolvat. Nu e nevoie de instalat nimic, doar un bec. Noaptea este foarte intuneric. Va multumesc.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms