Problema soluţionată

Iluminare in curte

22:28 Sep 4 2017 Chișinău, str. Podul Înalt 18 Sectorul : Ciocana

Descriere
Nu lumineaza in curte, pe str. Podul Înalt 18, 12 și pe str. Nicolae Grigorescu.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Отсутствует освещение

13:52 Dec 12, 2016

ул. Миорица 5/2, 0 Kms

4 copaci cazuti, fire de electricitate rupte

01:11 Apr 21, 2017

Str. Voluntarilor 18/3, 0 Kms

Copac răsturnat pe firele electrice.PERICOL DE MOARTE

11:16 Apr 21, 2017

Str.Independentei 10/1, 0 Kms

Curge acoperisu peste cablajele electrice si contoare

01:01 Apr 23, 2017

Chisinau Dante Alighiere 9/2, 0 Kms

fara iluminare stradala

13:30 May 18, 2017

Chisinau, str Zavoiului, 0 Kms