În aşteptare

Iluminat curte str.Miron Costin 15/1

11:54 Jun 13 2017 str. Miron Costin 15/1 sc6 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Nu fuctioneaza sistemul de iluminat stradal pe str.Miron Costin 15/1.Sistemul e de tip tronson intre doua blocuri.A functionat pana cand nu s-au defectat lampile. Va rog sa le inlocuiti deoarece in curte este foarte intuneric.
PS. Dupa ninsoarea din luna aprilie au ramas mai multi piloni defecti ce pot provoca accidente,mai sunt cabluri electrice care atarna neizolate.
De-asemenea mai avem o problema in curte, o persoana cu dizabilitati mintale a instalat tevi pe tot perimetru curtii si chiar haotic, ele sunt foarte periculoase.
Sper ca in curand veti inlatura cele sus mentionate.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Отвалился бордюр

01:41 Feb 06, 2016

Chișinău, Str. Miron Costin 15/1, 0.01 Kms

Plop uscat

23:05 Jun 05, 2012

Chişinău, Bd. Moscovei 12/2 x Miron Costin 15/1, 0.04 Kms

Copaci Uscati

13:10 Jun 15, 2016

Str Miron Costin 15/1, 0.05 Kms

Parcari in spatii verzi

13:15 Apr 25, 2012

Chisinau, bd. Moscova 12/2, sc 7, bl. Moscova 12/3, 0.05 Kms

Gropi in asfalt

13:55 Apr 19, 2016

Chisinau, bd Moscova 12 bl.2, 0.1 Kms