Problema soluţionată

Iluminatul stradal si sobolanii

13:42 Jun 12 2017 Chisinau, str. Aleea Garii Sectorul : Centru

Descriere
Buna ziua, la gara feroviara anume pe strada Aleea Garii au fost vazuti citiva sobolani, de asemenea dupa zapada din aprilie pina in prezent nu a fost solutionata problema cu iluminatul strazii si cu cablurile care atirna la indemina copiilor. Va multumim
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms