Problema soluţionată

Un copac a căzut peste firele electrice a sistemului de iluminat public, de asemenea nu lucrează sistemul de iluminat public

13:42 Jun 12 2017 Chișinău, str. Voluntarilor, 10 Sectorul : Ciocana

Descriere
Bună ziua, după ninsoarea din Aprilie curent, nu lucrează iluminatul public stradal, de asemenea recent a căzut un copac peste liniile electrice a aceluiași sistem, creînd pericol ca acestea să se rupă. rugăm frumos să întreprindeti măsuri cît mai urgente de a elimina problemele descrise mai sus. Mulțumim anticipat.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms