Problema soluţionată

Asfalt a dupa razboi in fata casei.Nu se ilumineaza ograda casei deloc.

13:25 Jun 12 2017 Chisinau str. Vadu-lui-Voda 60 Sectorul : Ciocana

Descriere
Asfalt deteriorat complet in fata casei.E imposibil
de mers cu caruciorul.
Dupa ultimele ninsori sau rupt cablurile la stilpii
de iluminat din ograda si nua a mai fost restabilita lumina.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Nu este iluminare

13:05 Sep 23, 2014

Chisinau, str.Vadul lui Voda 62 si 62/2, 0.01 Kms

Dorim terenuri de fitnes

13:58 May 28, 2015

Chisinau, str.Vadul lui Voda 62, 0.02 Kms

Se fura din apartamente

00:08 Nov 19, 2015

Chisinau, str.Vadu lui Voda 62, 62/2, 62/3,, 0.02 Kms

Guri de canalizare infundate

13:55 Feb 05, 2015

Chisinau, str. Vadul lui Voda 60, 0.04 Kms

Cкопление воды

12:14 Mar 18, 2014

Chisinau, str. Vadul lui Voda 62, 0.05 Kms