Problema soluţionată

Panou masiv de publicitate nr.2

13:33 Apr 18 2017 G.Alexandrescu 13 Sectorul : Buiucani

Descriere
Buna ziua,

Pe straga G.Alexandrescu 13 si intersectie fost instalat pe stilp de iluminare panou masiv de publicitate (chirie apartamente) instalat ilegal.

Rugamintea de a fi dezinstalat si trase la raspundere persoanele implicate in instalarea acestuia.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info


Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Aug 23 2017)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 10.07.17.
Comment Rating: UP DOWN
-1
Vitalie (Sep 12 2017)
Merge vorba despre altceva. Raspunsul nu e clar. Rog sa fie redeschisa cererea.
Comment Rating: UP DOWN
2
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Iluminare

21:21 Nov 21, 2011

Chisinau, str. G. Alexandrexcu 15, 0.01 Kms

CОСЕДИ

13:02 May 04, 2016

Chisinau, str.G.Alexandrescu 11 ap.33, 0.02 Kms

Indicatoare

11:29 Feb 22, 2017

Chișinău, str. Grigore Alexandrescu 11, 0.02 Kms

Проблемы с ЖЭКом № 13

10:29 Nov 25, 2013

Chisinau, str. G. Alexandrescu 9 b, 0.05 Kms

Panou de publicitate instalat ilegal

13:26 Apr 18, 2017

str.G.Alexandrescu 17 si intersectia cu casa 15., 0.05 Kms