Problema soluţionată

Bariere instalate ilegal

13:31 Dec 23 2016 Chisinau, str.G.Alexandrescu 17 Sectorul : Buiucani

Descriere
Buna ziua,

In Chisinau, Buiucani, str.G.Alexandrescu 17, in spatele blocului linga un balcon construit ilegal au fost instalate mai multe bariere cu lacati de parcare ilegale, instalate de proprietarul balconului imens de la priul etaj. Rugam sa fie demontate deoarece sunt instalate ilegal si nu permit pe o parte asfaltata parcarea vehiculelor din bloc.

Multumesc anticipat,
Roman.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
dglca (Jan 16 2017)
Dupa verificare efectuate de catre DGLCA s-a constatat ca balconul in spatele blocului locativ este construit legal si este acces liber pentru trecatori si transportul auto.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Stilpul de iluminat lucreaza noapte cu aprins/stins brusc fiecare 10 sec.

10:40 Jan 25, 2018

Chisinau, G.Alexandrescu 17, in spatele blocului, la mijloc, in fata balconului la 1 etaj, 0 Kms

Pisici vagabonzi in crestere

01:13 Oct 28, 2015

Chisinau, str. G.Alexandrescu 17, din spatele blocului., 0 Kms

Nu este apa calda in scara

13:16 Nov 02, 2015

Chisinau, str.G.Alexandrescu 17, 0.01 Kms

Lipsa conditii la Valea Morilor

01:46 May 22, 2013

Chisinau, Str. Gr. Alexandrescu 15, 17, 19 (Parcul ”Valea Morilor”), 0.01 Kms

Factura cu erori de calcul pentru apa

10:17 Jun 22, 2016

Chisinau, str G. Alexandrescu 17, ap.75, 0.01 Kms