Problema soluţionată

Reparatie ca la moldoveni

13:16 Nov 23 2016 Independentei 12 Sectorul : Botanica

Descriere
Reparatie ca la moldoveni ! sa asternut oleaca de asfalt pe drumul spre tomberoane, insa linga tomberoane e glod si ris asa cum si era ! care a fost rostul de a face o asa reparare de drum daca in continuare nu este acces la tomberoane dupa ploi, iarasi glodul e pina la genunchi. Faceti ordine pina la urma.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
botanica (Nov 28 2016)
Calea de acces la terenul de acumulare a deșeurilor, alăturat blocului locativ nr.12 din str. Independenței, a fost asfaltat la solicitarea Preturii, de către Î.M. „Exdrupo”. Terenul, în fond, va fi restabilit și pavat, de către DGLCA, în cadrul proiectului municipal de renovare a tuturor terenurilor de acumulare a deșeurilor.
Comment Rating: UP DOWN
0
loc. (Nov 28 2016)
speram mult
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Mizerie

13:10 Jan 31, 2015

Chiisnau, str. Independentei 12, 0 Kms

Gunoi

13:46 Jul 08, 2015

Chisinau, str. Independentei 12, 0 Kms

Mult gunoi

13:08 Mar 19, 2015

Chisinau, Str. Independenţei 12, 0 Kms

Autospeciala necesita un brezent

10:19 Jul 16, 2016

Chișinău, str. Independentei 12, 0 Kms

Sticle de plastic

06:06 Oct 20, 2014

Chisinau, str. Independentei 12/1, 0 Kms