Showing Reports From Feb 01, 2011 through Nov 02, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 8152 Reports

Iluminarea 0 Pending

13:40 Nov 02, 2018

din primavara a.c. nu ilumineaza pilonul de la a treia scara a blocului de locuit nr. 2 din str. B. Voivod.5 More Information » « Less Information

chisinau, str. B. Voievod 2

NU AVEM LUMINA PE STRAZI 0 Pending

13:26 Nov 02, 2018

NU AVEM LUMINA DIN LUNA IULIE SEC. RISCANI, POSTA VECHE, STR. 8 MARTIE ROG SA FIE LUATE MASURI ... aCUM E TIMP DE IARNA AVEM COPII MICI More Information » « Less Information

cHISINAU , STR 8 MARTIE

ОСТАНОВКА ОБЩЕСТВЕННОГО ТРАНСПОРТА 0 Pending

12:11 Nov 01, 2018

Добрый день! Остановку "площадь Овидиу" перенесли, но ни освещения ни знаков запрещающих остановку нет. Вечером люди ждут транспорт в полной... More Information » « Less Information

Chisinau, Bulevardul Dacia

Nu funcționează!!! 0 Sugestion

01:49 Nov 01, 2018

Buna ziua! 1. Deja e 1 noiembrie insă casa noastră în special blocul nostru nu este pus la încălzire. În apartament este frig suntem nevoițî... More Information » « Less Information

str. Voluntarilor 8/1

Lipseste iluminare la scoala-gradinita №124 (Cuza Voda 18/4) 0 Pending

13:19 Oct 31, 2018

Buna ziua. Lipseste iluminare in curtea scoala-gradinitei N 124 (Cuza Voda 18) Va rugam sa interveniti. Multumesc mult. More Information » « Less Information

Cuza Voda 18/4

1-5 of 8152 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
8152 2.86 69.31%