Showing Reports From Feb 01, 2011 through Mar 22, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-20 of 10055 Reports

Caini vagabonzi 1 Solved

13:29 Mar 22, 2019

In curtea caselor 53 si 51, in ograda scolii, linga gunoiste traieste o turma de caini. Sunt foarte galagiosi si agresivi. Fac zgomot si batai... More Information » « Less Information

Pandurilor 53

Tomberon deteriorat 0 Pending

01:15 Mar 18, 2019

Bună ziua, în blocul de pe str. Nicolae Costin 65/3, scara nr.6, a intervenit o problemă. În urma discuțiilor cu locatarii acestui bloc, am... More Information » « Less Information

Chisinau, Nicolae Costin 65/3, scara 6

Cîini Vagabonzi în curtea casei 0 Pending

12:03 Mar 17, 2019

În prejurul casei 34/2 de pe str.Mircea cel Bătrân sect.Ciocana sunt peste 10 cîini vagabonzi agresivi, nu de mult una din ele au mușcat copilul... More Information » « Less Information

Str. Mircea cel Bătrân 34/2

cini vagabonzi 0 Pending

12:32 Mar 16, 2019

va rugam sa luati masuri sa fie mai putini More Information » « Less Information

CHISINAU Miorita 5/3, 5/1

Haita de 15 caini Liviu Deleanu 7/1 0 Pending

22:21 Mar 08, 2019

Miercuri 06.03.2019 In spatele casei 7/1 a fost atacata o Doamna de 15 caini agresivi. More Information » « Less Information

Liviu Deleanu 7/1

Отстутсвует уличное освещение 0 Pending

13:49 Mar 03, 2019

На перекрестке улиц Туртуреле и Костешть отсутствует уличное освещение с мая 2018. Неоднократное обращение в диспетчерскую Lumteh результатов... More Information » « Less Information

Chisinau str.Turturele 1

Iluminare strada Iazului 15 0 Sugestion

11:54 Mar 01, 2019

Iluminarea pe strada Iazului 15- o lampa e arsa inca de la inceputul Iernii, rog frumos schimbati-o More Information » « Less Information

Chisinau Iazului 15

Categories

Drumuri

Drum stricat Strada Iazului 0 Actual

11:49 Mar 01, 2019

In urma lucrarilor de reparatie efectuata de catre Apa-Canal Chisinau pe strada Iazului (in perimtetru liceului Gheorghe Calinescu ) nu au asfaltat... More Information » « Less Information

Chisinau Strada Iazului (perimetru liceului Gheorghe Calinescu)

Categories

Drumuri

Trotuar catre gradinita 145,Buiucani 0 Actual

13:19 Feb 28, 2019

Buna ziua, Va rog sa va implicati pentru amenajarea unui trotuar cu o lungime apr. pina la 100 m, pentru accesul din strada Paris catre gradinita... More Information » « Less Information

Str. Gheorghe Tofan nr. 2

Bariera loc parcare in curte 0 Actual

01:47 Feb 28, 2019

Buna ziua in curtea de pe starda Milescu Spataru 1 colt cu Ginta latina sun instalate multiple bariere pentru loc de parcare ilegal.Rog să le... More Information » « Less Information

Str. Milescu Spataru 1

Canalizare 0 Sugestion

01:45 Feb 28, 2019

Buna ziua. In sectorul Riscani , strada Cringului 12 scara 4, curge apa in subsol din teva de canalizare. IMGFL 18 nu face nimic pentru rezolvarea... More Information » « Less Information

Chisinau.Cringului 12 scara 4

Categories

Drumuri

Drum foarte deteriorat 0 Actual

13:51 Feb 27, 2019

Portiunea de 150 de metri dintre str. Zelinski si Bd. Dacia - str. Fulgulesti este foarte avariata. Se atesta in jur de 15 gropi foarte adinci,... More Information » « Less Information

str. Fulgulesti 1-15

Pavaj distrus. Priviti FOTO. 0 Actual

01:44 Feb 25, 2019

Dupa lucrari cu apeduct (sau si acolo, nu stiu), pavaj a lasat nefinisat. Citeva luni a trecut nici o pu... Nimeni nu au facut nica!. Oameni... More Information » « Less Information

str. Albisoara 84/6 (+ 84/6, pina la statia de troleibuzelor № 21,23)

Caini vagabonzi 1 Solved

11:28 Feb 21, 2019

In perimetrul strazilor Sadoveanu, Dumeniuc, Mircea cel batran si I. Vieru sunt foarte multi caini vagabonzi care se arunca la picioarele oamenilor... More Information » « Less Information

Chisinau, In perimetrul strazilor Sadoveanu, Dumeniuc, Mircea cel batran si I. Vieru

Probleme cu transportul 0 Actual

11:12 Feb 21, 2019

Or.Durlesti,strada Codrilor.Probleme mari cu transportul.Aici circula doar ruta 129.Rutiera vine haotic,pot spune ca chiar nu are grafic.Cateodata... More Information » « Less Information

Mun.Chisinau,str.Codrilor

Caini Vagabonzi 1 Solved

11:06 Feb 21, 2019

Sectorul Buiucani,str.Alba Iulia 75/7 si 75/5,pe aceasta strada sunt cateva depozite care au mai multi caini,cainii uneori pot fi agresivi.Noaptea... More Information » « Less Information

Strada Alba Iulia 75/5

Ciini maidanezi 1 Solved

01:11 Feb 21, 2019

In curtea scolii si in apropiere (linga gunoiste, casele 51 si 53) traieste un grup mare de ciini maidanezi. Sunt mari, agresivi si foarte galagiosi.... More Information » « Less Information

Pandurilor 53 - 51

Categories

Clădiri

treptele de intrare în bloc stricate 0 Actual

13:57 Feb 20, 2019

Pe adresa str.Academiei 6/1 scara 1, treptele de la intrare în bloc sînt deja stricate apoape definitiv. Situația s-a agravat după topirea zăpezii.... More Information » « Less Information

str.Academiei 6/1 scara 1

scurjere apa 3 luni 0 Sugestion

13:39 Feb 20, 2019

miorita 5/2 scurjere de apa din pamint nu se repapa 3luni cind e frig se formeaza un stra gros de geata More Information » « Less Information

CHISINAU Miorita 5/2

1-20 of 10055 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10055 3.38 57.11%