Showing Reports From Feb 01, 2011 through Dec 14, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 8190 Reports

iluminare 0 Solved

13:25 Dec 14, 2018

Nu se ilumineaza curtea casei de mai mult de o luna, e foarte complicat mai ales acum iarna. More Information » « Less Information

Str. Independenței 14/2

Lipsa iluminat deja de un an de zile 0 Solved

13:50 Dec 08, 2018

Lipsa iluminat stradal str.Musatinilor cu Alba Iulia 81/2 trei piloni la rind mai bine de un an de zile aceasta portiune nu ieste luminata .... More Information » « Less Information

Str.Musatinilor cu AlbaIulia 81/2

Lipseste iluminare 0 Pending

13:02 Dec 07, 2018

Pe bd. Dacia 30/2, linga teren de joaca pentru copii lipseste iluminare More Information » « Less Information

Dacia 30/2

Нет освещения 0 Pending

13:51 Dec 06, 2018

Официально обратился в начале ноября 2018 года в диспетчерскую службу LumTeh sec.Buiucani, о замене лампочки на столбе по ул.Жунимий 23-25,... More Information » « Less Information

Chisinau, Durlesti, str. Junimii, 23a

Iluminare - trecere de pietoni 0 Pending

13:17 Dec 05, 2018

Buna seara, va rog sa remediati iluminarea de pe str. Muncesti intersectie str.DIminetii. Este imposibil de traversat la trecere dupa orele... More Information » « Less Information

Str.Muncesti intersectie str.Diminetii

1-5 of 8190 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
8190 2.85 69.21%