Showing Reports From Feb 01, 2011 through Feb 17, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 8231 Reports

Iluminare 0 Pending

22:25 Feb 17, 2019

Pe str. Sarmizegetusa sunt mai multe felinari care au ars. Anume la trecere de pietoni la intersectia str. Pandurilor si str. Sarmizegetusa... More Information » « Less Information

str. Sarmizegetusa

Iluminare 0 Pending

22:22 Feb 17, 2019

Mai multe felinari pe bd. I. Gagarin nu functioneaza, mai ales sunt felinari la trecerile de pietoni (linga CCT) care nu functioneaza si pentru... More Information » « Less Information

bd. I. Gagarin

Iluminare 0 Pending

22:19 Feb 17, 2019

La intersectia intre str. P. Erhan si str. Plaiului, nu functioneaza in regim normal 3 fekinari. Unu este ars (se afla pe teritoriul scolii,... More Information » « Less Information

str. P. Erhan

Iluminare 0 Pending

22:17 Feb 17, 2019

Pe str. Titulescu 39, in curtea blocului nu functioneaza iluminare (un felinar ars). Va rugam sa rezolvati problema. More Information » « Less Information

str. Titulescu 39

Nu e iluminare de cativa ani! 0 Sugestion

11:44 Feb 17, 2019

In sectorul Buiucani,este un drum ce leaga acest sector cu or.Durlesti,incepe de la Alba Iulia 75/7(Scoala Profesionala nr 6,terminand cu 75/5(garaje... More Information » « Less Information

Chisinau,Str.Alba Iulia 75/5

1-5 of 8231 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
8231 2.8 69.37%