Showing Reports From Feb 01, 2011 through Aug 19, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 8106 Reports

Освещение 0 Pending

13:38 Aug 19, 2018

Уважаемая просьба поменять лампочки на столбах на str Baltagi 1-13 Мы звонили писали за 10 месяцев никто не приехал. Дети не могут выйти на... More Information » « Less Information

Moldova, Chisinau, str Baltagi 3

Lipsa iluminare pe Grigore Ureche 27, com.Truseni 0 Pending

01:27 Aug 18, 2018

Buna ziua, de citeva saptamini a ars felinarul situat pe str. Gr. Ureche 27 din com. Truşeni care a fost schimbat pe la inceputul verii. Va... More Information » « Less Information

s. Truseni, str. Grigore Ureche 27

Iluminat str.Zelinski 28/3 0 Pending

11:57 Aug 16, 2018

La adresa Zelinski 28/3, in drept cu scara a doua este o problema cu iluminat stradal. Becul instalat nu arde mereu, abia arde, se stange, iar... More Information » « Less Information

Str.Zelinski 28/3

Lipseste iluminarea pe str N.Dimo 11/1 0 Pending

12:22 Aug 13, 2018

Lipsa iluminatiei stradale din aprilie an. 2017. Comanda e facuta de locatari la Lumteh IM la 10 aprilie 2018. Pina in prezent stam in intuneric,... More Information » « Less Information

str. N.Dimo 11/1, scara nr.3

Iluminare stradala - str. Florilor 6/2 0 Pending

22:09 Aug 12, 2018

Iluminare stradala - str. Florilor 6/2, scara 1, 2, 3, 4 stau fără lumina More Information » « Less Information

Chisinau, str. Florilor, 6/2

1-5 of 8106 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
8106 2.94 69.55%