Showing Reports From Feb 01, 2011 through Jul 10, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 8078 Reports

Conectarea ilegală a ghiretei la sursa de enegrie CC-144 0 Pending

01:18 Jul 10, 2018

Bună ziua! În continuare la problema raportată pe 20.06.2018 ora 13:27 pe ALERTE.MD Pe 7.07.2018 și 9.07.018 la scara nr.2 a blocului locativ... More Information » « Less Information

Chisinau,Alexandrescu 7

Перегорела лампа 0 Pending

13:53 Jul 04, 2018

Не горит фонарь на улице Dealul Morilor 33b More Information » « Less Information

Str.Dealul Morilor 33b

iliminare stradala 0 Pending

10:16 Jul 04, 2018

ca urmare a ploilor de saptamina trecuta nu functioneaza lumina stradala pe doi stilpi din str. Trifan -Balta 11/2 More Information » « Less Information

Chisisnau , str. Trifan-Balta 11/2

освещение 0 Pending

11:57 Jun 29, 2018

Водворе г.Кишинэу ул.Дачия 32 не горит фонарь уличного освешения!!!Просьба решить эту проблемму!! More Information » « Less Information

Chisinau str.Dacia 32

Iluminare 0 Sugestion

11:02 Jun 21, 2018

La adresa Stradela Studenților 9/1, scara 1 de câteva luni nu mai arde becul de pe pilonul din curte și e beznă. More Information » « Less Information

Chișinău, Stradela Studenților 9/1, scara 1

1-5 of 8078 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
8078 2.96 69.37%