Showing Reports From Feb 01, 2011 through Jan 24, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 7978 Reports

Zero iluminare pe stradă 0 Pending

13:55 Jan 24, 2018

Intersecția Dacia-Traian-Decebal, nu se ilumineaza cu desăvârșire din 8 becuri de pe stâlp nici unul nu funcționează cum este posibil de administrat... More Information » « Less Information

Intersecția Dacia-Traian-Decebal

lipsa de iluminare 0 Pending

16:32 Jan 23, 2018

Zona stației și trecerea ne iluminata de foarte mult timp ! More Information » « Less Information

Traian 2

Principalul bulevard de intrare în Oraș mereu în beznă 0 Pending

14:50 Jan 22, 2018

Cartiere intregi pe bd. Dacia nu sunt iluminate pe ambile părți este inadmisibil ca principalul bulevard de la Aeroport să fie neiluminat More Information » « Less Information

Dacia 1- 52

iluminare 0 Pending

06:26 Jan 22, 2018

strada e in bezna ani de zile este foarte strasnic dupa lasarea intunericului, stipli sunt linii tot. insa lumina nui More Information » « Less Information

str. Sucevița

lipsa de iluminare 0 Pending

13:44 Jan 21, 2018

Inca din aprilie anul trecut nu avem iluminare pe drumul spre curte rugam sa reparati decetiunea in cauza More Information » « Less Information

Independentei 14/1,12

1-5 of 7978 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
7978 3.13 68.84%