Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 20, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 8044 Reports

Iluminare strada 0 Pending

00:03 Apr 20, 2018

Buna ziua,In fata blocului situat pe str. Ginta Latina 3/3,scara 1,nu arde lumina la stilp.Multumesc. More Information » « Less Information

Chisinau,str.Ginta Latina3/3

Lipsa iluminare stradala. 0 Sugestion

11:53 Apr 18, 2018

De 4 luni de zile lipseste iluminarea stradala pe adresa Alba Iulia 194, blocul 1 si 2. Rog respectuos remedierea problemei date. Am telefonat... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Alba Iulia 194

lumteh 0 Pending

13:57 Apr 17, 2018

hristos a inviat, locuitorii or.Durleşti apelează la ajutorul serviciului LUMTEH, pentru a se schimba lampa de la pilonul de pe str.Răzeşilor,... More Information » « Less Information

or.Durleşti, str.Răzeşilor 11

Iluminarea curtii comune 0 Pending

13:47 Apr 14, 2018

Buna ziua. In curtea comuna a blocurilor Creanga 68 - 70 functioneaza doar un stalp de iluminare din 4. More Information » « Less Information

Chisinau, str. Creanga 68

schimbul becurilor de iluminat 0 Pending

22:04 Apr 13, 2018

In fata blocului nominalizat nu lumineaza becurile de la pilonii de iluminare stradala Va Rog sa solutionati problema respectiva. More Information » « Less Information

bd. Moscova 13/5

1-5 of 8044 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
8044 3.05 69.07%