Showing Reports From Feb 01, 2011 through Sep 11, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 8122 Reports

Petiție 0 Pending

00:49 Sep 11, 2018

La intersecția străzilor Suceava și Caragiale, sect.Buiucani de mai bine de un an de zile nu funcționează iluminarea stradală. Nenumăratele... More Information » « Less Information

m.Chișinău, str.Suceava, 118

Не горит фонарь на проезжей части на столбе. 0 Pending

13:34 Sep 07, 2018

Не горит фонарь напротив Сармизиджетуса 6 на проезжей части, между домами Пандурилор 55/1 и 55/2. More Information » « Less Information

Сармизиджетуса 6 (проезжая часть)

Освещение двора 0 Pending

13:04 Sep 07, 2018

С понедельника перестало работать освещение двора - перегорела лампа на фонарном столбе у первого подъезда по Московскому проспекту 20/4 More Information » « Less Information

Московский пр. 20/4

Iluminare 0 Pending

01:33 Sep 05, 2018

Buna ziua. In luna mai 2018 am anuntat ca in curte blocului locativ pe str. Șoseaua Hîncești 68A unde locuiesc in mare parte persoane cu dizabilitați... More Information » « Less Information

Chișinău Șos. Hîncești 68A

Polițist recurent pe stradă P. Ungureanu 0 Pending

13:59 Aug 30, 2018

La trecerea de pietoni de lângă liceu "Vasile Lupu" trebuie să se stabilească un obstacol - Polițist recurent pe stradă P. Ungureanu. Deoarece... More Information » « Less Information

Chisinau, str. P. Ungureanu

1-5 of 8122 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
8122 2.91 69.47%