Showing Reports From Feb 01, 2011 through Sep 19, 2017 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 7864 Reports

Stalp inclinat risca sa cada 0 Pending

13:16 Sep 19, 2017

Stalpul cu fire electrice si de iluminat care este instalat vizavi de coca 17 pe parcarea construita dea lungul drumului are o inclinatie de... More Information » « Less Information

Chisinau, Str. E. Coca 17 in drum

Ginta Latina 9 0 Pending

22:53 Sep 14, 2017

Давно нет освещения по всему периметру лицея Жинта Латинэ по адресу Жинта Латинэ 9, а так же по всей длине дороги между начальной школой по... More Information » « Less Information

Ginta Latina 9

Iluminatie pe strada Doga si Vladimirescu 0 Pending

13:16 Sep 13, 2017

Stimati reprezentanti ai Primariei si companiei Lumteh, Var rog frumos sa schimbati becurile nelucratoare pe unele noi in felinarele de pe... More Information » « Less Information

Chisinau, strazile Andrei Doga si Tudor Vladimirescu

Iluminare stradala 0 Pending

11:59 Sep 13, 2017

Pe str. Tamara Ciobanu 1-12 nu functioneaza felinarele de iluminare stradala More Information » « Less Information

Chisinau, str Tamara Ciobanu 1-12

отсутствие уличного освещения Хр Ботев 17- Матей Милло 0 Pending

01:58 Sep 12, 2017

Добрый день у Lumteh что пожизненная забастовка относительно подключения уличного освещения по Хр.Ботев 17 - Матей Милло (горит 1 несчастный... More Information » « Less Information

Хр. Ботев 17

1-5 of 7864 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
7864 3.24 68.44%