Showing Reports From Feb 01, 2011 through May 15, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 8065 Reports

lipsa iluminat 0 Pending

13:08 May 15, 2018

defectarea corpurilor de iluminat stradal More Information » « Less Information

Bubuieci, str D. Cantemir ,Str Mihai Viteazul

Lipsa iluminare stradala. 0 Sugestion

13:26 May 14, 2018

E deja al 4-lea mesaj la care nu am primit nici un raspuns. Va comunic repetat faptul precum ca pe str. Alba Iulia 194 in fata blocului 1 si... More Information » « Less Information

Alba Iulia 194

отсутствие уличного освещения 1 Solved

11:18 May 11, 2018

Жалоба - 11/5/17 настоящим прошу Вас восстановить уличное освещение между лицеем Ливия Ребряну и муз. школой им Стырча и зоне дома Дачия 12/2... More Information » « Less Information

str matei millo 9/3- hr botev 9/2 - Dacia 12/2

lumina in fata blocului 2 Solved

22:25 May 10, 2018

Rugam respectuos serviciile responsabile sa rezolve problema absenței iluminarii in fata blocului din str. M. Sadoveanu 8/2 More Information » « Less Information

m. sadoveanu

Trotuar deteriorat si semn parcare interzisa 0 Pending

01:33 May 10, 2018

Va rugam frumos sa reparati gaurile in asfalt in curtea blocului din str. Ion Creanga 64, lasate dupa lucrarile de reparatie a ceva conducte.... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Ion Creanga 64

1-5 of 8065 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
8065 3.02 69.2%