Showing Reports From Feb 01, 2011 through Oct 19, 2017 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 7889 Reports

НЕ работают лампы освещения во дворе! 0 Pending

10:56 Oct 19, 2017

НЕ работают лампы освещения во дворе! Неоднократно подавали заявки. Темно невозможно погулять с маленьким ребенком. Приймите меры. More Information » « Less Information

Chisinau, Str.B. Voievod 6/4

Iluminare 0 Pending

23:15 Oct 18, 2017

În fața blocului din sos. Muncesti 240 nu este lumină. Vă rog sa interprindeți masuri în privinta iluminarii. More Information » « Less Information

șos. Muncesti 240

Iluminarea 0 Pending

13:09 Oct 17, 2017

Bună ziua! Vă rog să restabiliți iluminarea la intersecția străzilor Ciocana și Maria Drăgan. Noaptea e beznă în zona zebrei de traversare a... More Information » « Less Information

Chișinău, intersecția str. Ciocana și Maria Drăgan

pericol incendiu 0 Pending

13:44 Oct 16, 2017

Rog plasarea aici a solicitarii expediate recent in rubrica CONTACTEAZA-NE 16.10.2017, 21:40, pe viitor vom plasa corect raportul. More Information » « Less Information

str.Independentei 20/1, 20/2, 22/3, 24/2

Уличное освещение (intersectie bd.Dacia-Cuza-Voda) 2 Pending

01:39 Oct 16, 2017

Прошу восстановить уличное освещение по периметру всего перекрёстка bd.Dacia-bd.Cuza Voda, большинство фонарей не горит на зебрах. Пешеходы... More Information » « Less Information

Chisinau, bd.Dacia - bd.Cuza Voda

1-5 of 7889 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
7889 3.21 68.6%