Showing Reports From Feb 01, 2011 through Aug 25, 2017 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 7848 Reports

Nu functioneaza iluminatul 0 Pending

13:48 Aug 25, 2017

Nu functioneaza iluminatul in curtea casei, insa in toate curtile sa reparat , va rugam interveniti si la noi. More Information » « Less Information

Independentei 14/3

problema cu iluminare 0 Pending

13:31 Aug 08, 2017

Stimati domni! Va rugam foarte mult sa reparati iluminarea strazei Sciusev pe tronsonul intre str Bulgara si Armeana. Va multumim anticipat! More Information » « Less Information

Chisinau, str. Sciusev, 24

Iluminarea in curte 0 Pending

01:04 Aug 08, 2017

in curtea blocului sos.Balcani 4/3 nu arede bucurile au fost masina au tra scablurile 2 luni i urma si cu asta gata la prima scar doar arde... More Information » « Less Information

sos Balcani 4/3

Lipsa Iluminatului stradal 0 Pending

10:47 Aug 04, 2017

In fata blocului de locuit de pe strada C. Iesilor 51/1 a ars un bec de la stilpul ce ilumineaza curtea. Rugam sa schimbati becul. Multumim... More Information » « Less Information

Chisinau, str. C. Iesilor 51/1

Nu este iluminare stradală 0 Pending

13:54 Aug 02, 2017

Pe strada Lech Kaczynski de cateva luni lipseste total iluminatul stradal! Dupa ninsoarea din aprilie. More Information » « Less Information

Chisinau str. Lech Kaczynski

1-5 of 7848 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
7848 3.28 68.37%