Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1-20 of 1356 Rapoarte

treptele de intrare în bloc stricate 0 Problemă actuală

13:57 Feb 20, 2019

Pe adresa str.Academiei 6/1 scara 1, treptele de la intrare în bloc sînt deja stricate apoape definitiv. Situația s-a agravat după topirea zăpezii.... Mai Mult » « Less Information

str.Academiei 6/1 scara 1

Propuneri concrete referitor la modernizarea capitalei 0 Sugestie

12:28 Feb 03, 2019

Multstimate Domnule Primar General de Chișinău! Din informația ajunsă la urechile mele, locuitor al metropolei moldave, am înțeles că sunteți... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Metropolitul Dosoftei 97/3 apt.18

Обращение 0 Problemă actuală

01:45 Feb 02, 2019

Добрый день. Искренне надеемся на содействие примарии, так как на протяжении многих лет так и не удалось получить вразумительный ответ от ЖЭКа,... Mai Mult » « Less Information

Кишинев

curge acoperis 0 Problemă actuală

13:48 Jan 31, 2019

bd.Stefan cel Mare 6 scara 2. Din 2005 acoperisul a fost reparat din cont propriu de locatari de 3 ori. Prima data au fost achitate materialele,... Mai Mult » « Less Information

Stefan cel Mare 6 scara 2

Scurgire acoperisului. 0 Problemă actuală

13:56 Jan 30, 2019

Buna ziua.Pe adresa Cuza-Voda 5/2 scara2 rugam sa fie reparata suprafata acoperisului,dupa nunsori intense a inceput sa razbata apa. Mai Mult » « Less Information

str.Cuza-Voda 5/2 scara2

Упала водостосточная труба!!! 0 Problemă actuală

22:11 Jan 28, 2019

По адресу Trandafirilor 13/4 обвалилась труба,все стоки прогнили и вода льется по стенам и окнам.просьба принять меры,на первом этапе очистить... Mai Mult » « Less Information

Moldova, Chisinau, Trandafirilor, 13/4

несоблюдение противопожарной безопасности на мансарде 1 În aşteptare

11:44 Jan 22, 2019

Добрый день! По адресу Сучевица 41 я являюсь собственником квартиры мансардного типа, находящейся на 6 этаже. Квартиры не сданы в эксплуатацию,... Mai Mult » « Less Information

str. Sucevita.41 etaj 6 mansarda

Servicii ne calitative la preturi umflate 0 Sugestie

11:44 Jan 16, 2019

Aplp 54/167 nu se ocupa cu deservire blocurilor, ei numai colectiaza bani si procura masini in fiecare an. Velenciuc Viorel se plimba cu CRV.... Mai Mult » « Less Information

mirce cel Batrin, 7

Александреску 17, забита канализация 0 Problema soluţionată

13:05 Dec 28, 2018

А многоквартирном доме по адресу Г. Александреску 17, находящемся на балансе I.M.G.F.L. 13, забилась канализация на выходе, так что все нечистоты... Mai Mult » « Less Information

G. Alexandrecu 17, 3-4 подъезды.

Cale de acces 0 Problemă actuală

01:31 Dec 28, 2018

Buna ziua. Pe strada V.Alecsandri 17, in curtea blocului, a fost amenajat loc de joaca pentru copii, un lucru foarte frumos, numai că este o... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. V. Alecsandri 17

Cladiri 0 Problemă actuală

13:57 Dec 26, 2018

Buna ziua! Va deranjaza locatara de pe Traian 17/1 scara 2. De ceva timp in scara persista un miros insuportabil care vine din subsol si respectiv... Mai Mult » « Less Information

Traían 17/1, scara 2

Teava sparta 0 Problemă actuală

13:16 Dec 08, 2018

Buna ziua , ieri am avut un incident in sectorul centru de la etajul 3 a inundat peretele si podul la etajul 2 si 1, am sunat la ei chiar batut... Mai Mult » « Less Information

Centru d cantemir

Neevacuarea frunzelor si crengilor uscate 0 În aşteptare

13:18 Nov 28, 2018

De mai mult de o luna, la intrarea in curtea blocului de pe adresa Colina Puskin 15 (aflata in responsabilitatea ÎMGFL-23) nu se evacueaza frunzele... Mai Mult » « Less Information

Strada Colina Puskin 15

Spălare de bani!!! 0 Problemă actuală

13:16 Nov 10, 2018

În fata blocului situat pe strada academiei 15/2 urmeaza a fi construit un teren de joaca pentru copii (primarie construieste) Insa compania... Mai Mult » « Less Information

Academiei 15/2

Разрушение фасада дома дождевой водой! 0 Problemă actuală

13:59 Nov 02, 2018

Я, Михайличенко София, в течение 3-х лет обращалась в ЖЭУ-20 и в Претуру с.Рышкань с просьбой снять трубы для сбора дождевой воды, установленные... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str, B.Voevod, 2A, ap.70

butelii cu gaz 0 Problemă actuală

13:55 Oct 08, 2018

Sub protecția anonimatului , ținând cont de cele întâmplate , va sugeram sa fie verificate apartamentele de pe strada M.Sadoveanu 40 si 40/1... Mai Mult » « Less Information

M.Sadoveanu 40

Folosire butelii de gaz in cladiri cu 16 etaje sectorul Buiucani 0 Sugestie

13:54 Oct 07, 2018

Buna ziua! Desi s-au mai facut in trecut verificari periodice in cladirile situate de pe str. E. Coca 19, nr. 17 si 15 in vederea depistarii... Mai Mult » « Less Information

Str. Eugen Coca 19

Незаконное использование газовых балонов!!!! 0 Problemă actuală

13:18 Oct 07, 2018

В некоторых квартирах жильцами незаконно установлены газовые балоны и газовые плиты - необходимо провести инспекцию во всём доме с целью недопущения... Mai Mult » « Less Information

Moldova, Chisinau, N.Costin 61/2

Teava de evacuare a apei de pe acoperis 0 Problemă actuală

13:59 Sep 19, 2018

Pe str Zelinschii 12 scara 5 a cazut teava de evacuare a apei de pe acoperis si toata apa curge pe perete. Mai Mult » « Less Information

Zelinschii12 scara5

1-20 of 1356 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10071 3.29 57.06%